Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány fokra állítsam a hajvasal...

Hány fokra állítsam a hajvasalót, ha vékony szálú hajam van?

Figyelt kérdés
Nyilván a nagyon erősnek max fokozatra van szükség, de az enyém vékony és hamar felveszi a kívánt formát. Nektek melyikbe tartozik a hajatok, a vékony szálúba vagy vastagba? Írjátok mellé, hogy hány fokon vasaljátok.
2010. okt. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

én 230 on vasalom.. hővédő cuccok nélkül... és hát nem tudom. annyira nem töredezik... persze ige. de nem olyan ur isten 8 kilométerről észreveszik hogy ez bizony szét van törve:O

ugyhogy ilyen 180 fok akkor bőven elég neked:)

2010. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem vastagszálú, de 170 bőven elég
2010. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket :) Megy a plusz
2010. okt. 15. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem vékony szálú hajam van, 180 fokon vasaltam, szinte minden nap 1 évig... vékony szálú hajon ne csináld gyakran, mert az enyémetis nagyon széttörte...
2010. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Régen nagyon sokat vasaltam, de az utóbbi 2 évben egyáltalán nem. Csak a barátomnak szeretnék meglepetést okozni :)
2010. okt. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!