Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kevés hajam van és...

Nagyon kevés hajam van és vékony szálú ráadásul festem is, hullik a hajam nincs valami sampon rá ami növeszti is és a hajhullást is megállítja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs. De ha ilyen gyenge a hajad, akkor miért festeted? Növeszd le, egy-két év alatt teljesen rendbe fog jönni.
2011. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
De van gyógyszertárban lehet kapni Plantur sampon és hajszesz is van hozzá és nagyon jó mert nekem is hullott és vékonyszálú és még kevés is van de ez használt. Ja és ha nem hatna akkor bizony vágni kell egy kicsit a hajadból de ne sokat mert lehet h az a baj.
2012. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is nem tudom mi okból fested, az első hogy azt kell felfüggesztened aztán keress rá erre a blog fejezetre

3. Figyeljetek oda a kamaszokra!!-- Egészségünk megőrzése.

ebben van öngyógyítási gyakorlat és természetes anyagok használata.

2014. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
kopaszraaaaaaaaaaaaa
2015. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szokj le a festésről és speciálís sampont kérhetsz a fodrászodtól!
2015. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!