Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér a bőröm, minden...

Nagyon fehér a bőröm, minden apró hiba látszik rajta, a lábszáramon főleg. Hiába epilálom, vannak rajta pici pöttyök a szőrtüszők helyén. Mivel lehet elfedni? Hordjak harisnyát, vagy púderezzem be? Nyáron nem hordhatok hosszú nadrágot mindig emiatt.

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Senkit sem érdekel ennyi, téged sem kellene zavarjon.
2023. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Kíméletes sok napozástól lesz szép a bőr.
2023. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Megfelelő fényvédelem mellett nem árt egy kis napozás. Egyébként mint írták, senki nem fog a labadon nagyítóval apró bőrhibákat keresni, ez (is) egy olyan hiba ami csak a tulajdonosát zavarja.
2023. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érdekel senkit ha nem hibátlan a lábad. De ha téged zavar, akkor megoldás lehet az önbarnító vagy létezik folyékony harisnya is.
2023. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, még sebes meg foltos is az enyém, egyre barnább, kevésbé látszik. Eszembe se jutna 40 fokban hosszúnadrág.
2023. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen érdekel senkit, de ha téged zavar: vékony harisnya
2023. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak és kizárólag a barnulás segített a lábamon. Ha rendesen le van barnulva, akkor elmúlnak a piros foltok, a pöttyök, a dudorok, minden. Rendesen le kell égni hozzá.
2023. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar téged akkor vannak ezek a nyári 8-10 Den-es harisnyák akkor szerezz be magadnak egy olyat én is viselem ezeket és imádom :)
2023. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapharisnyával (testszínű harisnyával) küszöbölöm ki. Vannak ilyen 10-15 denesek amikben nem lesz meleged, ha meg attól félsz, hogy hülyének néznének miatta akkor figyelj oda a színére (érdemes a kezedhez választani) és persze a szandál és a papucs is kizárva. Meg persze figyelj a ruhád, szoknyád vagy a shortod hosszára, hogy ne látszódjon a nadrágrésze harisnyádnak.
2023. aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!