Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajdúsításra, erősítésre,...

Hajdúsításra, erősítésre, hajszál vastagításra ötletek?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé elkezdett ritkulni, hullani, vékonyodni a hajam. Oldalt sajnos már kopaszodom is kicsit. Szerintem közrejátszhat benne, hogy minden nap használok hajhabot és hajlakkot már jó pár éve. A hajszálaim nagyon elvékonyodtak (ezt a fodrászok is mindig megjegyzik) és így nagyon ritkának néz ki + ahogy hullik is.

Alpecint kezdtem el használni amivel, ha minden nap mostam akkor mintha nem hullott volna annyira.

A neten keresgéltem erre megoldást de ahány oldal annyi megoldás és “csodaszer” így már nagyon nem tudom mivel is kellene próbálkoznom…

Tudnátok valami tanácsot vagy valami bevált terméket ajánlani? Lehet természetes, gyógyszer vagy bármi. Csak segítsen vastagítani a hajszálaimon és ha olyan létezik ami dúsítana is annak nagyon örülnék.

Nem tudom számít e de 26/F vagyok.


2023. aug. 13. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem anno (gyerek koromban) szinte baba hajam volt, ezért a fodrászhoz minden héten elkellett mennem és valami nagyon erős haj erősítő dologgal bekente, és picit vastagabb lettek a hajszállaim és be is barnult tőle a hajam, pedig szőke volt a hajam.


De egyébként ezt legtöbbször genetika dönti el, de lehet valami betegség lampan és emiatt kezdett el hullani, vitamin hiány, folyadék hiány minden ilyesmi. Minden napos haj mosás nem segít, sőt egy idő után amiatt fog hullani. Esetleg próbálj olyan sampon ami kifejezetten haj hullás ellen van. Vérvétel, vagy kérj sampon ajánlást fodrásztól, mert mi 1000 félét tudunk ajánlani, nem biztos, hogy neked is bevállik

2023. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A hajformázó szerektol nem fog kihullani a hajad. Ide vérkép és gockutatas kéne, belülről megoldani a problémát, megkeresni a hullás okát.
2023. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!