Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon törött a hajam,milyen...

Nagyon törött a hajam,milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a töredezett részeket semmilyen sampon (vagy egyéb termék) nem hozza rendbe. Annyit tudsz tenni, hogy levágatod és utána jobban odafigyelsz az ápolására, hogy megelőzd a töredezést, amennyire lehetséges.
2023. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak mindig úgy érzem hogy többet vág le a fodrász mint amennyit kérek,tehát sokkal rövidebbnek tűnik utána.
2023. júl. 8. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert le akarja vágni a töredezett részeket, hogy utána szép és egészséges legyen akkor is, ha ez kicsit több, mint amennyit te kérsz. Ha neked így nem jó, akkor vagy vele beszéld meg, hogy semmiképp se legyen több vagy kereshetsz másik fodrászt is.
2023. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen mindig mondja hogy csak jót akar:) sok vendége van aki inkább elviseli a töröttet csak azért hogy hosszú legyen, és ő ugye erről próbál lebeszélni.
2023. júl. 8. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg szerintem az a megoldás, hogy most levágatod nála, amit muszáj és utána nagyon vigyázol rá, hogy legközelebb kevésbé töredezzen és akkor már ne kelljen sokat vágni. Időnként a végéből muszáj kicsit frissítésként, csak nem mindegy, hogy 2 cm-t vág vagy 10-et. Ha odafigyelsz rá, vissza fogod tudni növeszteni úgy, hogy tényleg szép is legyen.

Nem a sampon fogja megoldani a gondot, azt a hajvégekre nem is kéne kenni. Oda a balzsam menjen, esetleg időnként valami hajpakolás. Ha így is száraznak érzed a végét, akkor akár vizesen, akár szárazon egy kicsi hajvégápolóolajat is tehetsz rá. Emellett arra kell még figyelni, hogy lehetőleg ne nagyon formázd hővel, inkább csak alkalmakra és akkor is használj hővédőt. Ha hajszárítóval szárítod, akkor meg inkább kisebb fokozaton.

Nekem most ennyi jutott eszembe, de lehet mások is írnakmég pár tippet.

2023. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. júl. 8. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a professzionális keratinos hajpakolás és leave-in vált be. Plusz a pakolást és a kondicionálót tangle teezer wet detanglerrel bele fésulöm a hajamba, hogy tutira mindenhova jusson. Nekem pl a régi frufru részem alig akart nőni és mindig törött volt, de most már alig törik és hozzá is nőtt a többi hosszhoz.


Termékekből fodrászkellekesben érdemes körül nézni. Én alfaparf és loreal párti vagyok most, de volt olaplex 3 és 6-om is.

2023. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi megfogom nézni, egyedül a lorealt ismerem de rákérdezek a többire is a kellékesnél.
2023. júl. 9. 08:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sampont semmiképp, azt nem használunk a hajhosszra (kivéve festés vagy olajos pakolás esetén). Legyen hajpakolásod, hajbalzsamod, hővédőd és hajvégápolód. Illetve ahogy a többiek írják, a töredezett részt le kell vágni mert azt már nem lehet helyrehozni.
2023. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen,balzsamot szinte mindig használok és úgy hogy csak a végekre kenem rá,

hajvégápolót még nem vettem.

2023. júl. 9. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!