Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nő gyorsan a szőr a...

Miért nő gyorsan a szőr a hónaljamon?

Figyelt kérdés

Minden nap kell borotválnom fürdésnél mert már látszanak a szőröcskék. Valakiknek olyan szép sima a hónaljuk mindig. Mit csináljak?

(Gyantáztatni nem nagyon akarom)



2023. aug. 18. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek egyforma.Az erősebb,sötét szőr ilyen,sajnos az enyém is.
2023. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, de pár éve már epilálom és azóta nincs ilyen gondom. Csak az elsőt nehéz nagyon kibírni utána hetente 1x elég átszaladni rajta és az már szinte semmiség.

16/L

2023. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy az mi is pontosan hogy elpilálás? Mert mindenhol olvasom de nem nagyon tudom hogy mi az.
2023. aug. 18. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Epilálni epilátorral tudsz. Egy kis szerkezet aminek a tetején csipeszek vannak és ahogy forog kitépi a szőrt. én azért szeretem mert nem kell megvárni hogy elég hosszú legyen a szőr mint a gyantánál hanem már az egész piciket is kiszedi + könnyebb is szerintem magadnak ezt használni
2023. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is erősen nőtt ráadásul férfiként sokkal erősebben meglátszik

Nekem a borotválgatás helyrtt az ipl vált be

2023. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. aug. 18. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!