Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A göndörítés mennyire káros a...

A göndörítés mennyire káros a hajnak?

Figyelt kérdés

Itt most nem a hajcsavaró vagy hajsütővasas göndörítésre gondolok, hanem amikor a fodrász csinálja és hónapokig (vagy tovább) megmarad.


Mint ami Bon Jovi-nak vagy Taylor Swift-nek volt.


Az rövid egészséges vastagszálú dús hajra mennyire lenne káros? Nagyon tönkretenné a hajam?


(Angliában lakok, nem tudom hogy ez itt milyen és hogy Magyarországon milyen)


A volt testnevelő tanáromnak is ilyen volt a haja, és nem tűnt károsabbnak.



2023. aug. 22. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Dauer?

Hát jót nem tesz, de normálisan elkészítve nem megy tönkre a haj tőle. Viszont onnantól teljesen más ápolás kell neki.

Ha nem tervezed egyhamar megnoveszteni a hajad, vágatni is fogod rendszeresen úgy szerintem vágj bele nyugodtan.

2023. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam csak nem jutott eszembe a neve. Köszönöm, erősen gondolkodom rajta :)
2023. aug. 22. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rövid a hajad és van egy hozzáértő fodrász akkor mire vársz?! :)
2023. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, édesanyám fiatal korában kipróbálta és azt mondta, hogy az tette tönkre a haját. Meg interneten is azt olvastam, hogy eléggé káros.

Nekem szerencsére természetes göndör hajam van, de ha nem lenne, akkor sem vállalnám be, elnézve a módszert nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek.

2023. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!