Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan hajszinezo van a hajamba...

Olyan hajszinezo van a hajamban ami 8 mosás után ki kellene jonnie de mar meg mostam vagy 20x Itt az iskola es piros a hajam. irtok valamit h mivel szedjem ki?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanokat irjatok ami otthon is kivitelezhető es megtalálható a egy átlag háztartásban
2023. aug. 28. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmivel nem tudod kiszedni, ha elkezded otthoni cuccokkal kezelni, nemcsak piros, de még foltos is lesz, illetve szétég a hajad.

A legokosabb lenne eredeti hajszínre befesteni, akkor nem feltünö és utána sem lesz problémás, ha tovább nö.

2023. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy az ecet jo erre. Akkor azt se próbáljam ki?
2023. aug. 28. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

NE, a savak roncsolják a hajszálakat. Meg a lúgok (szódabikarbóna) is!


Esetleg fodrász meg tudná csinálni, de házi szerek esetében benne van az, hogy utána tövig le kell vágni

2023. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehhez kell egy fodrászkellékes, de ki kell ütni tonerrel, elmondom hogy működik a színtan.



A piros komplimenter színe a zöld.


Egy egyhített zöld színező kellene, balzsammal felhinítva. Én 1 rész színező 4 rész balzsammal kezdeném.

2023. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy természetes barna festék az ami segíteni fog rajta, ezen kívül a nullás gép, de azt gondolom épeszű ember nem igen akarja
2023. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es a színelmélet gyakorlatban (ez esetben sem) mindig működik. Ide egy tartós festék kell
2023. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elején rendesen elkezdett fakulni a színe csak megallt egy ilyen se barna se piros színnél a hajam
2023. aug. 28. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:

6, de hidd el, óvatosan lehet ezt kevésbé rezessé tenni. Sokkal inkább v

bíznék ebben, mint rákenni egy tartós barna festéket, ami ki tudja milyen reakciót csinál.


Abból, hogy az a piros színező nem akar kimenni a hajából, látható, hogy a haja porózus, azaz sokkal erősebben magába szívja a pigmenteket.

Ha erre rátesz egy barnát, abból egy sötétebb mahagóni lesz, nem természetes barna.



Ahogy a sárgás tónusokat is ki lehet ütni lila tonerrel, a pirosat is, egy enyhe zölddel. Lépésenként, mert a porózus haj magában szívja ezt is, és simán átmegy zöldbe ha túl telített az oldat.


Én most vagyok 33, lassan húsz éve festem a hajamat otthon, színezőkkel, különböző élénk színekkel. Hidd el, csináltam már ilyet, többet is mint egy átlagos fodrász, aki max természetes színeket fest.

2023. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!