Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta/borotválkozás...

Intim gyanta/borotválkozás utáni piros pöttyök ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja legyantáztam az intim részt, tegnap pedig átmentem rajta borotvával. Szinte egyből tiszta piros pöttyös lett az egész terület és nagyon viszket. Mit tegyek szerintetek? Tegnap vettem rá neugranormonos törlőkendőt. Azon gondolkozom, hogy lehet valami baktérium elleni krém kellene rá vagy fogalmam sincs mit tegyek. (3 nap múlva utazok külföldre) Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 29. 09:15
 1/4 anonim válasza:
borotválkozásnál növés irányába borotváld, majd ha kész vagy hintőporozd, gyantázásnál pedig ha legyantáztad, olajozd. lehet drogériába kapni erre alkalmas olajokat is
2023. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az aloe vera jött be, illetve minden nap bőrsemleges hidratáló.
2023. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Neogranormon krém nem jó,mert irritálja a bőrt Először is Fucidin és Mycosolon krém keverékével kenegetni kabe két hétig!Majd jöhet a kiszaritott bőrre a Bepanten kenőcs!Nekem is ez segített! A háziorvos írta fel őket!
2023. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a herezacskomon jött létre,az orvosom szerint azért,mert használt borotvaval borotvaltam! Azóta mindig új borotvát használok! Már két éve nem volt semmi gond vele!
2023. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!