Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumtól miért jön ki...

Szoláriumtól miért jön ki anyajegyem minden alkalommal?

Figyelt kérdés

Mindem alkalom után (10 perc-hetente) kijön egy bors nagyságú barna/sötétnarna anyjegy valahol, pedig nem égek le. Nem merek már menni emiatt, mert a hasam tele lett és már a mellemen is kijött a múltkor, azt letakartam,hogy ne érje, most meg észrevettem a hátamon két újat.

Napozástól nem sűrűn szokott kijönni, ha leégek sem.



2023. szept. 1. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A helyedben bőrgyógyászhoz mennék szoli helyett
2023. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is megyek többet az tuti. Szűrésen voltam nyár elején, de most megint el kell mennem az újak miatt.
2023. szept. 1. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Surgosen felejtsd el a szolariumot, es mondj egy hala imat, ha nem lettel borrakos.


Menj borgyogyaszhoz mielobb!!!

2023. szept. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert a gagyi mélyszoliba jársz, ami uvb sugároz, a bör mélyebb rétegeibe, nekem is kijöttek 5-6 éve, azóta csak gyorsszoliba (uva) járok, ami csak a bör felszínét barnítja.
2023. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Bocs rosszul írtam, csak UVB-be járj (gyorsbarnító), és soha ne menj UVA-ba (mélybarnító).
2023. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Felejsd el a szolit. Semmi értelme és veszélyes is.
2023. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ezek anyajegyek? Mert anyajegyek nem nőnek ilyen gyorsan.


Papilloma lehet inkább, amit vírus okoz. Gyorsan növekszik, hasonlít anyajegyre, lehet ugyanolyan barna színű.

Mivel vírus okozza, terjed, újabbak jelennek meg. Elkaphatod a szoláriumban is, ha nem fertőtlenítik rendesen.

2023. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezek anyajegyek sajnos (vagy nem sajnos). 4-es igazad van, valóban oda jártam, csak mélybarnítóba, mert azt hittem ez kevésbé káros a világos bőrnek. Azért ez durva, hogy ezt senki nem közli ott. Köszönöm a válaszokat.
2023. szept. 4. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!