Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés után a szín kb hány...

Hajfestés után a szín kb hány mosás után kezd el fakulni?

Figyelt kérdés
Nemrég festettem be a hajam balayagera. Azonban most egy fontos dolog miatt vissza kellett festenem eredeti, egységes színűre. Ez egy kicsit sötétebb lett, mint az eredeti hajam színe volt..kb hány mosás után kezd el fakulni a festék? Illetve tarkán fog kifakulni, tehát ahol szőkített volt, ott világosabb lesz?

2023. szept. 2. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol szőkítve volt eleinte előfordulhat, hogy hamarabb kopik, de nem lesz durván feltűnő
2023. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. És akár 2-3 mosás után is fakulhat? Vagy azért több kell neki?
2023. szept. 2. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Elso festésnél előfordulhat, hogy a szokitett rész hamarabb fakul, de 2 3 festés után már nem lesz ilyen gondod.

Nekem mikor szokebol lettem fekete, az első 2 festés durván kopott, azóta is eléggé engedi a színét mosaskor, viszont a hajamon már egyáltalán nem látni

2023. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!