Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet javítani?

Hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés
Elbaszták a hajamat. Lépcsőzetesre akartam meg ritkítani belőle de ritkítóollóval összevissza belevágptt mindenhova összevisszavágta a vége elvékonyodott még jobban a teteje meg dús. Mit lehet vele csinálni nem akarom még rövidebbre vágatni kb vállig ér a leghosszabb része

2023. szept. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy. Hagyod lenőni és majd ha elég hosszú, akkor egy normális fodrásszal vagatsz egy szimpatikus fazont. Vagy bevallalsz egy kicsit rövidebb, de normálisabb fazont. Tudom, hogy rossz rövidebbre vágni, mint amit szeretnél(10 éve hajnovesztesben vagyok és ebből 6 évet vállig erő hajjal töltöttem), de valamit valamiért.


Nekem már volt olyan évekkel ezelőtt, hogy hátul egy tincset random rövidebbre vágott lépcsőzetes vágás címszó alatt.

2023. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képet csatolsz róla?

Egyébként ha nem akarod levagatni addig érdemes összekötni, kontyokat készíteni stb..

2023. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem lett elrontva, ilyen nekem is volt régen, ez egy ilyen fazon
2023. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia ha Pesten laksz akkor látogass el a fairyhair hajszalon-ba ott nagyon gyönyörű dolgokat tudnak csinálni a hajjal 💕
2023. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!