Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL (villanófényes) epilàtor...

IPL (villanófényes) epilàtor használható-e 15 évesen?

Figyelt kérdés
Konkrétan Braun PRO 5?
2023. szept. 5. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt nem szokták javasolni, mert kamaszkorban eléggé katyvaszos a hormonrendszer és nem tudják garantálni, hogy megfelelő eredményt el lehet érni. Mondjuk felnőtteknél se mindenkinél hatásosak az otthoni ipl gépek (függetlenül attól, hogy sötét szőr és világos bőr kombinációjával próbálkozik). Azért nem véletlenül vannak a milliós szalonban használatos gépek.


Valószínűleg az életkor miatt kutatásokat sem csináltak, hogy mennyire hatásos ez kamaszkorban.


Esetleg ha úgy alakul, akkor egy bőrgyógyászt vagy egy tényleg jó kozmetikust, aki jártas ilyen szőrtelenítésben kérdezz meg mielőtt beruhazol egy ilyen készülékbe.

2023. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, a gép megvan, nekem nagyon bevált, a lányom szeretné használni, de én is úgy hallottam, hogy 18 év alatt nem ajánlott.
2023. szept. 5. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A családunkban van olyan lány,aki 14 évesen használja,de részleteket nem tudok
2023. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!