Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Niacinamidet hidratáló krémmel...

Niacinamidet hidratáló krémmel kell használni?

Figyelt kérdés

Elsőnek fel kennem a niacinamidet, és várjam meg hogy megszárad? Utána a hidratáló?


Ti hogyan használjátok?


2023. szept. 6. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én este szoktam használni arctisztítás után. A niacinamide után van még hogy használok másmilyen szérumot is, viszont mindig hidratálóval zárok, és neked is azt ajánlom, főleg ha este használod. Ha reggel használod, akkor szerintem a hidratáló attól függően kell, hogy még milyen terméket szoktál használni. Nekem pl. a fényvédőm elég jól hidratál, ezért én nem szoktam reggel hidratálót használni külön. De a lényeg, hogy amúgy igen, arctisztítás után jöhet a niacinamide, majd utána a hidratáló. Nyilván várd meg, míg a bőröd beszívja.
2023. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen fényvédőt használsz? :)
2023. szept. 6. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél eleve olyan krémet, amiben benne van. De amúgy mindig a szérumok vannak a krém előtt, hígabbtól a sűrűig.
2023. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!