Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a hajban...

Hogy kell használni a hajban maradó balzsamokat úgy, hogy ne nézzen ki úgy a hajam, mintha hónapok óta nem mostam volna?

Figyelt kérdés
Ez az első ilyen termékem, úgy használtam, ahogy le van írva, száraz hajon, de mintha nem mostam volna 3 hónapja hajat…ezeknek így akkor mégis mi értelme van? Mert nem kell kimosni, de akkor nem kéne beszívódnia?

2023. szept. 13. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem nedves hajon kéne azt használni? Szerintem úgy kéne megpróbálni, nem pedig szárazon, hanem hajmosás után, mikor még nedves.
2023. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az átlag balzsamokat hajmosas után kell használni. Ami leave-in kondicionáló(gyakorlatilag kifesulo spray), azokat meg törülköző száraz vagy száraz hajon lehet használni és fújós flakonban vannak.

Talán egyedül a hair foodok azok, amiket bárhogy lehet használni, kérdés, hogy mire van igénye a hajadnak.

2023. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nagyon kveset és alaposan eloszlatva.
2023. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát jelentem nedves hajon is próbáltam és úgy is ugyan ez a helyzet, minimális mennyiséget tettem a hajamra, jól belefésültem, igaz, most nem az egész hajam olyan, mintha nem mostam volna, csak a 70%a, de borzalom🫠
2023. szept. 13. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem a te hajtipusodra való. Előfordul az ilyen.
2023. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a termék linkeld be. Olyan nincs, hogy hajban maradó balzsam. Azért más minden termék neve, hogy ne lehessen összekeverni. Balzsam az, amit mosáskor használsz a hajvégedre és a megfelelő hatóidő után alaposan leöblíted. A leave in termékeket pedig törölközőszáraz hajra kell felvinni és utána szárítani. Száraz hajra inkább szérumok valók mert azok nem nehezítik el.
2023. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó véletlen hasznosra jelöltelek, hogy a viharba ne lenne oblitest nem igénylő balzsam??
2023. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!