Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dyson hajszárító valóban...

Dyson hajszárító valóban megéri vagy csak jó a marketing?

Figyelt kérdés
Fodrászként nem tudom elképzelni, hogy miért éri meg egy sima lakossági termék ilyen méregdrágán.

2023. szept. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy 'megéri'?
2023. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy fodrász azt mondta, hogy a szalonba jó, de otthonra felesleges.


Gondolom sokkal könnyebb mint a hagyományos hajszárító és egy fodrász rengeteg hajat szárít. Ez könnyebb az ízületeinek is és könnyen éri el ugyanazt, mint egy nehezebb géppel.

2023. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első a megéri szerinted mit jelent?


2-es: ennél olcsóbban is kapható fodrászati célra hajszárító.

2023. szept. 19. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár lovagolni az árán. Ez olyan mint a telefon. A 20 ezressel is lehet telefonálni, meg a 700 ezer forintossal is. Minden kategóriában van high end, hiába van a középkategoriaban is jó alternatíva.
2023. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg. Mondjuk nekem nem telik rá de ha lehetne megvenném. Egyszer szaritottam azzal haját valami uszodába külföldön. Valami csoda puha lett,nem szállt utána és pikk pakk meg is szaritottam a hosszú hajam. Egyszer lesz nekem is 🙂
2023. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira "lakossági". Profi fodrászok is használják és eredetileg nekik is lett tervezve, hogy a könnyű konstrukciója miatt ne legyen vele fárasztó dolgozni és az egyedi légáramoltatás miatt ne legyen annyi zaj se a szalonban. Ha fodrász fórumokat átnézed, ott leginkább pozitív tapasztalatokkal fogsz találkozni. Igazi high end termék, az árával is.

Ha "nem abban a ligában versenyzel" akkor tökéletesen elég egy Parlux is.

2023. szept. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!