Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én hajammal van a baj?

Az én hajammal van a baj?

Figyelt kérdés

már nagyon régóta yves rocher sampont használtam és nem volt semmi gond, a hajam szép volt, selymes, stb.

viszont, már egy ideje enyhén korpás a hajam, plusz viszket a fejbőröm, ezért először a head & sholders-szel próbálkoztam, ám másnapra szörnyű tapintása volt a hajamnak es picit becsomosodott. később a bőrgyógyászom ajánlott a viszketésre egy sampont, adott mintát, de másnapra azzal is szokatlan volt a hajam. ma pedig alpecin koffeines sampont próbáltam, es mar most, szárítas után is érzem, hogy olyan, mintha a zsíros hajamat csak vízzel öblítettem volna le, majd megszárítottam volna.

eddig az összesnek az lett a vége, hogy másnap megmostam a megszokott samponnal, mert úgy nem akartam utcára menni.

mitől van ez az egész? en csinálok valamit rosszul, vagy a hajamnak tényleg CSAK az yves rocher samponnal van vállalható állapota? esetleg a hajhab miatt? de a sima samponommal nem volt azzal sem semmi gond.



2023. márc. 11. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a korpa nem múlik sem a head&shoulders vagy a nizoral sampontol akkor bőrgyógyász.

Tök mindegy milyen sampont használsz, ha NEM használsz utána balzsamot, csomós állagú lesz a hajad. Hajhabtol is össze tud ragadni a haj és viszketni a fejbőr, de a szárítástól is. Ha teheted hagyd, hogy a lakásban száradjon meg a hajad, sokkal szebb lesz és nem szarit .

2023. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!