Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkefe nyéllel, vagy anélkül?

Hajkefe nyéllel, vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Tervezek beújítani egy Tangle Teezer hajkefére, viszont nem tudom, hogy a nyeles, vagy a nyeletlen változat a jobb. Árban drága, így nem tudom vállani, hogy vegyek még egyet, ha a nyeletlen pl nem jön be. Ti mit gondoltok. A nyeles, vagy a nyél nélküli a jobb?

2023. szept. 22. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Nyéllel
Nyél nélkül
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyeles. Könnyű megfogni, nem esik ki a kezedből. Lassan 2 éve használom az enyémet és más fésűhöz nem is nyúlok.
2023. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából itt is az, hogy kinek mi.. viszont szerintem a nyelessel nehezebb mellélőni.
2023. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő és mindkettőt szeretem, egyikkel sem fogsz mellényúlni, igazából személyes preferencia, hogy kinek melyik a jobb. A nyél nélküli csak elsőre furcsa, de kényelmes használni, direkt olyan a formája, hogy jól illeszkedjen a tenyeredbe és még sosem ejtettem el az évek alatt. Én ezt egy kicsit jobban szeretem, mert nagyobb a fésű felülete és a formája miatt nem csak a kezembe illeszkedik jól, de a fejformához is, így gyorsabban végzek a fésülködéssel, ha ezt használom. Ez volt az első nem nyeles fésűm és pillanatok alatt megszoktam, csak első használatnál volt szokatlan. Ha csak egyet használhatnék innentől, ezt választanám inkább. Amúgy ebből is van több fajta, nekem a nagyobb, hosszúkásabb formájú van meg.
2023. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ezer eves nyel nelkuli darabom van (tenyleg kb 8-10 eves), nem okozott soha problemat a hasznalata,mert pont kezre all.


Lassan lecserelem, szerintem megint hasonlot veszek.

2023. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!