Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajkefét ajánlotok?

Milyen hajkefét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nekem Tangle Teezer hajkefém van de sajnos nem vált be... pár perccel később kimegyek az utcára már kócos lesz a hajam... olyan mintha ki se fésülné rendesen..

2023. ápr. 30. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Az nem a haj kefe miatt van, hanem mert nem megfelelően ápolod.


Vagy túl hosszú. A hosszú hajat jobb osszefogva tartani. Ha jössz-mész csak gubancolódik.

2023. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megfelelően ápolom, professzionális termékkel, nem töredezett a hajam és sima tapintású.. és nem annyira hosszú
2023. ápr. 30. 20:58
 3/3 anonim válasza:
Térdig érő, vastag hajam van. Én hajszárítás után/közben szoktam tangle teezerrel átfésülni, illetve reggelente is azt használok először. Sajnos nem fésüli ki rendesen, de kíméletmentes legalább a felső és alsó részt jól lehet gubanctalanítani. Utána (csak szárazon!) szoktam én egy vegyes sörtéjű hajkefét használni, az rendesen át tudja fésülni. Ez sem húz annyira, de könnyebb így szerintem.
2023. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!