Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár napja headlines-al volumen...

Pár napja headlines-al volumennövelve lett a hajam, viszont elég gyorsan kijön belőle a göndörség. Hogyan lehetne hajmosás nélkül visszagöndöríteni? Milyen termékeket használjak hajmosásnál?

Figyelt kérdés

Most mostam meg fodrász óta először, de nem igaziak így sem a hullámok mint az első napon. Milyen termékeket érdemes használni? Hajhabom van, igaz hajszárítóhoz tárcsát még nem sikerült beszerezni, így szabad levegőn hagytam most száradni a hajam. Ez lehet a baj? Ha beszárítom akkor el tudom érni azt a göndörséget, mint ami első napon fodrász után volt? Úgy érzem valamit rosszul csinálok :D

Illetve ha hajmosás nélkül szeretném hogy újra göndör legyen, akkor mit érdemes csinálni? Mert második, harmadik nap környékén már kezdett újra egyenesedni, picit bevizeztem és felfele nyomkodtam de sokat nem segített rajta.

Érdemes lenne venni külön göndör hajra való sampont, balzsamot is? Hajolajat említett még a fodrász, azt is érdemes beszerezni?

Érdekelnének akár természetes göndör hajú emberek tapasztalatai is hajápolási rutinban, de még jobban örülnék ha valaki akinek ilyen módszerrel lett göndörítve a haja írna pár hasznos tanácsot :)



2023. szept. 22. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!