Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy nekem hullámo...

Lehetséges, hogy nekem hullámos/göndör hajam lenne? Hogy hozhatnám ki természetesen a göndörségét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mióta az eszemet tudom, a hajam nagyon erős szálú, dús és kicsit porózus is, főleg mosások után. Azt hittem nem egészséges, mert nem olyan egyenes és fényes, mint sok lánynak. De nagyon figyelek rá, olajozom, minőségi sampon, kondicionálok, hővédő, pamuttal törlöm stb.

Ha nem fésülöm ki mosás után, nem úgy nézek ki mint egy oroszlán - amint fésülködöm, eléggé :D - és főleg belül loknijaim vannak, valahogy a felső réteg az, ami így se nem egyenes, se nem hullámos, hanem csak így van..

De ha azt elcsatolnám, látszanak a kis hullámos loknik.

És azon gondolkoztam, hogy azon kívül, hogy nem fésülöm ki mosás után, milyen termékekkel tudom "előhívni" a fürtöket? Hogy összeálljanak ezek a lokik, ne kazal legyen?



2022. jún. 9. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nézz utána a cgm-nek
2022. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

az én rutinom (hullámos haj):


1. sampon

2. anti-frizz balzsam: felviszem a hajra, majd még amíg rajta van a termék megfésülöm a hajam. ezzel jobban eloszlik a balzsam. ezután kicsit jobban bevizezem a hajam and i scrunch it (nem tudom ezt hogy mondják magyarul sajnos, de ha beírod, hogy how to scrunch hair, hoz ki képeket). ezután leöblítem.

3. pamut régi felsővel (nem törölközővel) kicsit felitatom a nedvességet

4. hajhab (kifejezetten göndör hajra)

5. denman hajkefével tincsenként formázom (ennek a technikájáról találsz videókat youtube-on és tiktokon is)

6. hővédő

7. hajszárító diffúzorral megszárítom.

2022. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

2-es vagyok:


hullámos és göndör hajnál aranyszabály, hogy szárazon nem fésüljük, különben oroszlanhatása lesz:D

2022. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!