Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a 13 éves...

Mit csináljak ha a 13 éves lányom leakarja vágatni a haját olyanra mint a fiúknak van általában?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert már kb 2 éve szeretné de én nem engedem,mert én azt szeretem ha hosszú a haja egy lánynak.

2023. szept. 22. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Egy szülő nem kérdezi meg mit csináljon a 13 éves gyerekével, mert ő a szülő és el tudja dönteni. De jó próbálkozás volt.

Menj el és vágasd le. Mégis mi történne, megbüntetnek érte? Úgyis visszanő.

2023. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
7%
Hat pl. elkezdhetnéd nevelni.
2023. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

#2 Sok itt a szélsőséges nyomorék.

Ha téged zavar hogy ezt szeretné, beszélgess el vele róla normálisan, higgadtan hogy miért ellenzed az ötletet. Ha azt látod rajta utána hogy szomorú, vagy továbbra is nagyon szeretne rövid hajat akkor engedd meg neki egyszer, nézze meg magának is hogy nem feltétlen a legjobb választás neki. Ha meg tényleg tetszik neki úgy akkor keressetek neki ketten együtt egy női hajstílust ami rövidebb hajjal rendelkezik de mégis női stílus marad. A haj visszanő, a lányod meg a lányod marad akárhogy néz ki.

2023. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Akkor le kell vágni, nem kétéves dedós, aki enni nem tud egyedül.
2023. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Pl. törődj bele, hogy ő egy önálló entitás, saját ízléssel.🤷‍♀️
2023. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Lépj egy évszázadot előre. Legalább.
2023. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk 14 évesen teljesen kopaszra vágatta. Szerintem ilyenkor bőven belefér, ha kísérletezni akar, és ez nem olyan örökre szóló dolog, mint mondjuk egy tetoválás.
2023. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan nem értem a kérdést. Semmit nem kell csinálnod. 13 évesen azért már egy ember stabilan el tudja dönteni, milyen frizurát hordana.

Vagy arról van szó, hogy neked nem tetszik az ötlet és ezen most vergődsz?

2023. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem a hajvágás azért nem olyan kardinális döntés, mint egy tinédzserkori nemváltás, vagy hogy nem akar többé matekórára járni mondjuk :D

Elmondod neki, hogy gondolja át, mert ha megbánja x év, mire visszanő, és lesznek béna fázisok, maikor sehogysem fog állni, aztán ha még mindig így akarja, akkor vágassa le. Úgyis visszanő.

Ha pedig megbánja, akkor megtanulja, nem áll neki jól és nem csinálja többet.

2023. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
De ruhellem az ilyet, nekem is folyton beleszolt anyam hogy milyen hajam legyen, mert olyan legyen amilyet o szeret, csak nem tudom mi koze hozza, nem az o fejen van
2023. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!