Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egy 34 éves férfi...

Lehet egy 34 éves férfi ennyire ránctalan arcú, mindenféle kozmetológiai / plasztikai sebészi beavatkozás nélkül? Vagy valószínűleg egy retusált fotó ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#arcbőr #arcápolás #retusálás #férfi arcbőr #fotóretusálás
2023. szept. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Aki egész életében vigyáz a bőre egészségére és ápolja, annak sokáig ilyen az arca. Genetika, egészséges életmód a titka és a tudatos ápolás. Én 37 vagyok, igaz nő, de csak ha elmosolyodom, akkor látszanak a szem környékén a ráncok.

Mondjuk ebben is dolgozom már régóta. Tehát van ilyen. Nem is kevés. De a legtöbb ember életmódja nem teszi lehetővé sajnos, vagy nem ebbe fektet energiát és legelőször az arcunkon látszik az életünk.

2023. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a szemei alatti/körüli bőrfelületeteket retusálhatták.
2023. szept. 24. 19:48
 3/9 A kérdező kommentje:
“vagy nem ebbe fektet energiát” Vagy fektetne, csak nincs pénze az igazán hatékony kozmetikumokra...
2023. szept. 24. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez retusált képnek tűnik.


Amúgy 34 evesen már minimum a dinamikus rancok kezdenek látszódni. Meg attól is függ, hogy mennyit rancolja valaki az arcát. Nekem 31 evesen a mergesrancom kezd alakulni. Pedig vigyázok a bőrömre.


Nagy altalanossagban viszont kevés,sőt egyre kevesebb 30-as pasit látok, aki jól néz ki.

2023. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hatóanyag a rutin, a rendszeresség és türelem a lényeg, nem az ár. Szakemberként mondom. És persze, ha az embernek a földtől elrugaszkodott elvárásai vannak, a 100 ezres arckrémmel sem lesz elégedett.
2023. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Justinianus ***** válasza:
100%
Kinagyítva jócskán látszik, hogy a szemek külső-alsó felén el van kenve egy kis radírral.
2023. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg 40 vagyok, és az újonc kollegina azt hitte rám, hogy egyetemista gyakornok vagyok. Barátnőm meg 26, de múltkor a buszon kérték a diákigazolványát, mert a sofőr szerint neki diákjegy járna. :D

És egyikünk sem járogat kozmetikushoz, plasztikai sebészhez, stb. Egyszerűen vannak, akik szerencsésebbek ilyen téren, na, meg persze az életmód is idővel nagyon kiütközik.

2023. szept. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idősebbek néz ki
2023. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ránctalan az arca. Retusálva van + alapozó is bőven virít a fején.

Homlokán így is látni a ráncokat + ha jól megnézed a szeme körül is van.

2023. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!