Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balayage frizura így?

Balayage frizura így?

Figyelt kérdés

Nagyon sötétbarna a hajam,mindig csak felkotve hordom,mert máshogy nem viselem el magam,vagy az arcom.

Szeretnék egy kis változtatást magamon..

Karamell barna balayageta gondoltam,vagy talán egy minimálisan világosabb színre.

Viszont mostanában elkezdtem hajvitamint szedni,és próbálok jobban oda figyelni az ápolásra.

Hajmosás előtt.olajos pakolást csinálok,és 2-3 órát fent hagyom,utána szokásos módon hajat mosok.

A pakolás egyébként csodákat művel tényleg a hajjal,a fenyteken száraz hajat kb újra életre kelti.

Par hónapja trakcios alopeciat mondott a doki,az állandó lofaroktol,ami egy időben tényleg nagyon szoros volt..

Ha eddig nem nőtt ott vissza haj,akkor valószínűleg ezek után sem fog.

Bár kaptam rá oldatot,és mást is hasznos,így látok változást.

Viszont a kérdés az,hogy mennyire éri meg így ez a balayage?

Évek óta szemezek vele.. 😏

Mennyire törik,és áll meg a növésben ettől a haj?



2023. szept. 25. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll meg a növésben a haj.

Törni akkor fog ha szét égeti a szőkítővel a fodrász, de ha csak karamell barna színt akarsz bele, semmi baja nem lesz.

2023. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szőkíteni kell mivel nagyon sötét, a Szőkétől törni fog előbb utobb

Olyan fodrászt válassz aki nem egy alkalomból csinálja meg hanem több alkalomból csinálja,így nem fog annyira roncsolódni a hajad.(fokozatosan szokiti amennyire akarod)

A hajhullásra és a haj vissza nővesztésere a Vit Medical Collagen italporát ajánlom

2023. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az az olajos pakolás?
2023. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fodrász tud ebben segíteni, hogy a hajtípusod mennyire bírja a szőkítést. (Itt igazából a fodrász választása a legkritikusabb tényező)


De ahogy leírtad nem szeretnél extra szőke hajat, így valószínűleg túlzottan nem ártana neki.


Nekem koszos szőke, már-már barna hajszínem van, világos balayageval és abszolút nem rongálódott a hajam.

2023. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Plusz ami jót tesz még a hajadnak az a sok fehérje fogyasztás :)
2023. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

O nagyon jó fodrász,bizom benne,magamban viszont kevésbé 😅

Az olajos pakolás az ricinus olaj,kókusz olaj,argan vagy jojoba,mikor mi :)

Ebbe még szoktam rozmaring olajat is tenni

Nekem nagyon sokat segített

2023. szept. 26. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sötétbarna hajból lett természetes szőke balayage (: mostanra hamvas barna balayage lett, az jobban tetszik.

Nekem nem tört le a hajam, de olyan helyre mentem, ahol olajbázisú festékkel dolgoznak - drágább így sajnos - de semmi baja nem lett, viszont nagyon ápolgatni kell utána.

2023. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!