Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tömörebb arc? Botox?

Tömörebb arc? Botox?

Figyelt kérdés

Tud esteleg valaki olyan kezelést ami tömörebbé teszi az arcot, akár kozmetika kezelés vagy otthoni kozmetikai eszköz? Sokat fogytam az elmúlt hónapokon és sokkal lazább lett az arcomon a bőr, 40 éves vagyok,nyilván ilyenkor már nem olyan feszes a bőr, de ha esteleg lenne valami eljárás vagy otthoni gép akinek segített, akkor azt szívesen venném, ha megosztaná velem ❤️! Előre is köszi !


Plusz ha esteleg valaki volt már botoxon és hatásos volt neki a kezelés és tudna ajánlani valakit annak örülnék. Én voltam már botoxon, de olyan igazán nem tetszett, tudtam mozgatni azt az izmot amit lebénitott és nem hozta azt az eredmény amit vártam ...



2023. szept. 25. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz a tömörebb arc alatt? A megnyúlt bőrt szeretnéd vissza feszesíteni?

Fel lehet tölteni de akkor olyan természetellenesen fogsz kinézni mint Madonna.

Ezen szerintem csak plasztikai műtét segítene. Esetleg még ha megpróbálsz egy sminkeshez elmenni, lehet sokat segít. Bár ha férfi vagy ez nem opció.

2023. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A)Szalbehuzas fogas szallal. De 2 honapi feldagadt szorny fejed lesz!!


B)Hisluron arcfeltoltes.


C/botox : kerd koncentrraorsnbra. Azaz mondd meg h teljesen fagyott vonasokat akarsz! Hs ert hozza tudni fogjs a keveresi aranyt.



Szexelj sokat 18-22 eves fiukkal es idd meg a dns -uket. Ez komoly. Nokent irom. Tapadztalat.

2023. szept. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!