Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Korpásodás) Melyik sampont...

(Korpásodás) Melyik sampont válasszam?

Figyelt kérdés

(Bőrgyógyász nem látta,csak amennyire utánna jártam ebből szűrtem le, mivel olyan tüneteket produkál a hajam/fejbőröm!) Több,mint valószínű,hogy (száraz) gombás korpásodásom van, sebesedik a fejbőröm, viszket,néhol meg jelenik egy-egy pattanás is, kipróbáltam már a Head & Shoulderst, illetve az Alpecint is, de egyik se volt hatásos semmenyire sem, valaki tud vmi jó és hatásos sampont elérhető áron,Nem 10 ezrekért?

17/F



2023. okt. 2. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Seborrheára még a Nizoralt szokták ajánlani ami nem venyköteles. nekem sajnos nem használt, de sokaknak meg igen, egy próbát talán megér. Gyógyszertárban kapható, mondjuk 4000 Ft körül van egy kicsi flakon.
2023. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam a Nizoral inkább zsíros korpára jó, vagy rosszul tudom, szárazra is használható?
2023. okt. 2. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Balea men korpásodás elleni samponjára esküszök. 6.hajmosásra szinte az összes korpám eltűnt. Elején egy kicsit jobban fog korpásodni, mert épp eltávolítja az elpusztult hámsejtet
2023. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kapható a Naturland Detergens sulfuratum nevű kénes sampon. Kb 600 ft.

Érdemes kipróbálni, nekem ez hozta helyre a fejbőröm. Gyerekorvosom ajánlotta.

Kúra szerűen kell használni, és kb 15-20 percig érdemes hagyni a fejbőrön mielött lemosod

2023. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!