Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodás és hajhullás ellen...

Zsírosodás és hajhullás ellen mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar zsírosodik a hajam. Kb 2 naponta mosom. Tudom, hogy ez nem tesz jót neki, de nem akarok tök zsíros hajjal mászkálni. A másik problémám, hogy eléggé hullik is. Minden hajmosás után tiszta haj a fürdőszoba, győzőm takarítani.
2010. okt. 18. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém is 2 nap után olyan mint másnak 5 nap elteltével.

De nekem azt mondta a fodrászom h a samponom miatt (g. kur).

Ezt viszont muszáj vagyok mert amugy nagyon törne...

Volt régen a Profiwell termékcsalád, dm-.es. Na az jo volt: se töredezés, se zsirosods, semmi korpa,és erös volt a hajam. Kár h megszünt. Azota nézegettem több gyogynövényest de nemigazán váltak be.

Öszintén megmondom a re..id család meg nekem drága. Nem tudom miböl kifizetni.

Esetleg probálj kamillás öblögetést hetente 1x. Csinálsz ugy másfél liter vizböl 2 filterrel kamillateát és mikor langyosra hült azzal öblited le utolsonak a hajad. Az elvben segithet.

2010. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!