Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót ajánlanátok?

Milyen alapozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ami jól fed, de nem kelt műhatást és nem olyan, mint egy maszk. A kisebb piros foltokat szeretném vele elfedni, valamint a bőrhibákat. MaxFactorról mi a véleményetek? Még egyszer újsághoz volt termékminta, azokat kipróbáltam, meg voltam vele elégedve, bár csak 2-3 alkalomra volt elég egy csomag. :) Ezen kívül tudnátok még valamilyet ajánlani? Árban maximum 5000 Ft-ot szánok rá, mint a MaxFactor, bár egy kicsit ezt is sokallom.:)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 28. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem Essence Soft Touch Mousse hab állagú alapozót, és hát fúúú, nagyon jó! Nem kell mellé se púder, se korrektor, tök jól fed, könnyű felkenni és természetes hatást kelt. Az alapozó+korrektor+púder variációnál sokkal szebb az eredmény, és szerintem elég tartós is. 1100 Ft csak, szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni. :)
2011. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Astor Mattitude HD


Nekem a drogériás kategóriából egyedül ez vált be, erős a fedése és csak nagyon közelről egyértelmű, hogy van valami az arcodon.

2011. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vichy normaderm alapozó,ezt használom 2.éve,azelőtt maxfactorom volt,de a jelenlegihez képest gagyi:)
2011. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ma körülnézek a drogériákban és kipróbálom ezeket. :)
2011. okt. 29. 08:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nemrég volt a Max Factor Xperience alapozó néhány újsághoz csomagolva, nem azt használtad?

Nos nekem az egész tubussal meg van, és szerintem nagyon jó alapozó. Közepes a fedése, szóval természetes, nem lesz maszkhatása a végén. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt. Van hogy leakciózzák, de úgy 3000-4500 Ft körül van. Az a lényeg, hogy megtaláld a bőrszínedhez megfelelőt, és akkor nem lehet gond!

2011. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De, igen, azt használtam. Most Maybelline-t vettem, nem tűnik rossznak, viszont következőben lehet, hogy kipróbálom ezt a MaxFactor-osat. :)
2011. nov. 14. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Maybelline milyen vettél? Majd elmondhatod hogy milyen :)
2011. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

ezt a típust vettem meg. Ha jól emlékszem 1500 Ft volt és kb. olyan is. :) Még csak párszor használtam, a MaxFactorosat meg sem közelíti, de ha az árát nézzük, akkor ahhoz képest jó. Nem érzed, hogy maszk lenne az arcodon és mondjuk a piros foltokat meg apróbb bőrhibákat elfedi. A nagy pattanásokat azért ezt sem. :)

2011. nov. 14. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi!:)Akkor maradok a Max Factorosnál, mert kifogytam belőle, azt hiszem újra is veszem.
2011. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!