Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az államon lévő...

Mit kezdjek az államon lévő borostával? Nő vagyok! Van még itt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szúrós borosta, konkrétan!! A gyanta totál nem szedi ki, olyan erős. A szemöldök csipeszezéstől valamiért kisebesedik (de ezt csinálom, jobb ötletem nincs). Borotválni még nem mertem, félek csak rosszabb lesz. Lézeresre nincs pénzem.

Hormonvizsgálaton minden érték rendben volt, azt mondták, "genetika". :( [Mondjuk egyetlen nő rokonomnak sincs borostája, de ok....]

Ha esetleg van itt, akinek hasonló gondja van, az mit csinál az állával?

34N



2023. okt. 8. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Naponta(!!) ki kell szedegetni ráadásul :(
2023. okt. 8. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Az allon lévő erős borosta tipikusan a pcos egyik tünete.


Egyébként tartósan csak a lézer vagy ipl fog használni.


Ipl-bol pl vízi georgina ér el jó eredményeket hasonló problémával.

2023. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom,nekem ez vált be leginkább
2023. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Van a méhemben több kis ciszta, de a doki azt mondta, ez nem pcos, mert az értékek rendben vannak :/

2023. okt. 8. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ez a helyzet, amíg nincs pénzem IPL szőrtelenítő gépre, addig marad a csipesz 😔 Mekkora szívás 😔😔
2023. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!