Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy egyszerűen nem tudom már, hogy mit csináljak a hajvégeimmel. Folyamatosan látom rajta a kis fehér pöttyöket, amit ha megfogok le is tudom “tépni” az eltört résznél. Sokszor volt már levágva, de mindig mire megnő ilyen lesz, hiába csinálok drasztikus hajvágást. Nagyon ritkán, havi 1-2x vasalom csak ki és heti 2x mosok hajat. Esetleg valakinek valami bevált módszer ez ellen? Én már nem tudom mit csináljak vele. Köszönöm.

2023. márc. 6. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne vasald, és vágasd gyakrabban.

Ne az legyen, hogy nő két évig, levágsz harminc centit, nő még két évet...

2023. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jobban törik, csinálhat vele bármit, fodrászhoz egy 3 havonta érdemes járni amúgy vagy akár otthon magadnak vágni (ha nem valami extra frizurád van) és akkor sokkal egészségesebben tud nőni.


Plusz aminek talán lehet hatása azok a vitaminok ha nem szedsz.

2023. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő hajvégápoló használata, emellett gyakoribb fodrászlátogatás, jobban nő, ha megfelelően karban van tartva.

A hajvasalás ritkán se tesz jót.

2023. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
62%
Egy darabig hagyd pihenni és esetleg szedj vitaminokat.
2023. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
3 havonta vágass 2-3 centit, akkor nem fog eltörni. Vasalni meg ne vasald.
2023. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!