Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Wilkinson borotva...

Melyik Wilkinson borotva jobb? Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

Wilkinson Quattro Titanum Body, Quattro Titanium Precision és Quattro Titanum Precision Freestyle

Esetleg tapasztalata valakinek ezekkel a borotvákkal kapcsolatban?


2010. okt. 18. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos nekem van Quattro Titanum Precision Freestyle borotvám és sztem tökéletes borotva. Sztem ez néz ki a legjobban a 3 közül. Viszont úgy tudom, hogy igazából semmi különbség nincs a 3 borotva közt csak a Bodynak más a trimmelő része. Ha nincs bajod az angollal itt olvashatsz róla: [link]

Amúgy a pengés részen semmi különbség nincs mert mindegyik a Quattro Titanium fejét használja. Csak úgy néztem, hogy a Quattro Titanium Precisionnak új fejet gyártottak, de az sztem biztos kompatibilis a másik 2-vel. Szoval a Body trimmelős részét és kinézetüket leszámítva semmi különbség sincs a 3 között.

2011. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!