Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, eddig mi volt a...

Fodrászok, eddig mi volt a legextrémebb, érdekesebb kérésetek amivel vendég jött hozzátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Volt tavasszal egy huszonéves lány, aki nálam vágatta le a fenék alá érő, dús, természetes szőke haját. Nullással kérte, és teljesen tükörsimára is borotváltatta utána a fejét. Mondta, hogy fejbőrtetoválást fog csináltatni, ami már régóta bakancslistás dolog volt nála, meg maga a kopaszság is. Annál extrémebb kérést nem igazán tudnék elképzelni. A hajat egyébként parókakészítéshez adományozta.
2023. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy rasztás srác jött be, mert a munkahelye miatt le kellett vágatnia. Én majd nem elhánytam magam vágás közben.
2023. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-ik miért? Annyira ápolatlan volt? Én eddig nem találkoztam (szerencsére) ápolatlan raszta hajakkal.

Nálam ami úgymond extrém volt, az egy házilag vörös majd lila hajbol kért platina szőke volt.

Ecseteltem, hogy ezzel ki fogja nyirni a haját és nem akartam elvállalni főleg nem egy alkalommal, de a lány szó szerint elsírta magát könyörgés közben.

Megcsináltuk, és meglepő módon nem károsodott a vekonyszalu haja. Utána néhány alkalommal még jött hozzám extrém színekre, majd újra platina szőke akart lenni, de elküldtem. Ha meg leesik a haja én leszek a hibás.

2023. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy lapockáig érő hajú, frufrus kamaszlány kérte, hogy a haja tetejét nyírjam le géppel 1 cm-esre, a frufruját ugyanakkor hagyjam meg, a haja többi része pedig maradjon meg lapockáig érőnek. Emellett kérte, hogy barnáról fessem sötétvörösre a haját.

Extrém, de nekem bejön, ha valaki ilyen bevállalós. Meg sem próbáltam őt lebeszélni. :)

febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy hosszú hajú kb 16 éves lány haját a szülei kérésére vágtam egész rövidre, géppel.
febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, tetszett a lánynak a végén a géppel nyírt rövid haja?
febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszett neki,sírt. Így rossz volt gépelni.
febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!