Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyíegyházán nem túl beszédes,...

Nyíegyházán nem túl beszédes, diszkrét női fodrász, vgy olyan, aki sértődés nélkül elfogadja, ha a vendég nem szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nekem ez fontos, ennek az okáról nem nyitok vitát.

Ha nem értesz egyet ezzel az igénnyel, akkor ne írj, csak ha tudsz ilyen forászt ajánlani. Köszönöm!

(*Női fodrász = női frizurát vág. Felőlem lehet férfi is a női fodrász.)



2021. febr. 25. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SzépítEni Szépségszalon a Kertvárosban. Minden fodrász, de még a kozmetikus is Enci :D
2021. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. márc. 10. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fodrász elfogadja, hogy nem akarsz sokat beszélni.
2021. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Sajnos volt ellenpélda bőven.
2021. márc. 29. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak férfi fodrászokat ismerek, eddig kb 4-nél voltam, egyik sem akarta rámeröltetni. De minél drágább egy fodrászat, annál kevésbé akarnak olyat ránkeröltetni, amit nem akarnak.
2021. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*amit nem akarunk.
2021. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elistvan válasza:
Epreskert utca Jam Stúdió az Én palacsintámmal szemben a Bem József suli mellett. Basarab Marianna. Ha nem akarsz nem beszélget veled.
2021. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!