Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezek a nem megfele...

Szerintetek ezek a nem megfelelő sampon miatt vannak?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy vannak, akik 1 hétig is simán megvannak hajmosás nélkül, nálam ez elképzelhetetlen.


Nagyon könnyen zsírosodó hajam van ami kb 2-3 nap után már nagyon gázul néz ki, még fésülködés után is. Amikor viszont megmosom a hajam, akkor meg korpásodik. Amúgy vettem a korpásodásra gyógyszertárban ilyen sampont, de lehet inkább a zsírosodás a probléma, nem is a korpásodás, hiszen ezek szerint gyakran mosok hajat. Na meg nem is nagyon vált be, nagyon macerás is használni.



2023. okt. 9. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kell 3 naponta hajat mosni addigra már zsíros. Ez még nem mondható kórosnak. Vannak akiknek hamar zsírosodik a haja, de van olyan is aki ha másfél hétig sem mossa meg, akkor is száraz a haja.

Inkább a korpa az amit jobban ki kéne vizsgálni, ha a sampon váltások nem mulasztják el akkor érdemes bőrgyógyászhoz menni, mert akár gomba is okozhatja.

2023. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

Pont azért zsírosodik, mert sokszor mosoly hajat. Legelőször: ne drogeriás sampont vegyél.

2. Próbáld kitolni a hajmosási időszakot 6 napra, ez most a sapkás időszakban könnyű lesz, max befonod. Akárhogy is zsírosodik ne mosd meg. Idő kell mire a zsírosodás megáll, és elég lesz hetente mosni a hajad. Másik, lehet túl sok mindent pakolsz a hajadra, sokszor fogdosod. Ezeket kerülni kell.

Fenék alá érő hajam volt, egészséges. Megdolgoztam érte. Muszàly vigyáznod a hajadra. Ha sokat mosod az csak árt

2023. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!