Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy használok...

Miért van az, hogy használok hajolajat is, sampont, balzsamot, és mindent úgy csinálok a hajammal ahogy azt kell de még így is száraz és töredezett marad a hajam? A célom az lenne, hogy puha, és selymes legyen

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem jó típust használsz. Mindenkinek más a haj, lehet olyan amit sokan dicsérnek neked mégsem használ. Próbálj ki más márkát is, plusz a vitaminok is fontosak a hajnak
2023. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csakis száraz és hullásra hajlamos hajra való termékeket használok. Amúgy meg szedek étrend kiegészítőt is gyógyszereket is.
2023. okt. 18. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vitamint, gyógyszert szedsz?


Milyen gyakran mosod a hajad? Használsz hajvasalót, hajsütő vasat stb? Hogy szárítod meg, magától szárad, vagy hajszárítóval? Éjszaka összefogod, befonod, vagy kiengeded?

2023. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
b vitamint szedek, az étrend kiegésgítőt nem tudom de abban elég sok vitamin van ha jól emlékszem. Nem használok hajvasalót, se sütőt. Általában hajszárítót használok mert anyám szerint megfázok ha hagyom a levegőn megszáradni. De nem erős fokozaton használom a hajszárítót. Éjszaka pedig kiengedem. Próbáltam már összefogni de nem volt kényelmes, reggelre pedig kijött belőle a hajgumi és ezért nem szoktam összekötni. És egy héten 1-szer-két-szer mosok hajat
2023. okt. 18. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél keratinos, és hidratáló sampont, balzsamot.
2023. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is szó szerint ezzel a problémával küzdök. Nekem nem vált be, de sokan dicsérik a ricinusolajat pakolásként használva.

Szedj kifejezetten hajra való vitaminokat.

Lehet, belülről kell keresni a problémát. Ha allergiás vagy valamire vagy vitamin/akármi más hiányod van, a hajad sem lesz egészséges. Illetve a stressz kihat a hajad állapotára (is).

nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!