Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor kell olajozni a hajnyíró...

Mikor kell olajozni a hajnyíró pengéjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban rendeltem egy hajnyírót itthonra, és volt hozzá mellékelve valami kis olaj.

Azt sikerült kilogikáznom, hogy az valszeg a pengére kellhet, de arról fogalmam sincs, hogy ezt hajvágás előtt vagy után kell használni, illetve milyen gyakran? Minden használat előtt/után, vagy elég ritkábban is?



2023. okt. 24. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Használati utasítás?
2023. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nahát, erre nem is gondoltam...

Igazán köszönöm a semmit.


(megnyugtatlak erre vonatkozóan pont egyetlen sor sincs a használati utasításban)

2023. okt. 25. 05:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha volt hozzá olaj, akkor kell olajozni. A gyakoriság az már kérdésesebb. Én inkább miután kitakarítom belőle a hajat azután olajoznám, mert van ideje szétfolyni a pengén és nem tapad bele a frissen vágott haj, mintha előtte olajoznám. Viszont csak minden kb. 4-5 hajvágás után olajozok. (ez kb azt jelenti, hogy olajozások közt fél órát megy a gép összesen.) de nézd meg, amikor már száraz a penge, nincs ENYHÉN zsíros tapintása, akkor időszerű a kenés.
2023. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 arpi1969 válasza:
100%

nagyon finom olaj kell bele, nem akármilyen vastag olaj

a pengét hűteni is kell használat közben erre a célra külön sprayt lehet vásáni. hűtés nélkül kb 10 perc alatt felmelegszik és ilyenkor szokták megfújni fagyasztó spray-vel és mehet tovább a nyírás

nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!