Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Üdv! Milyen hajvágót ajánlotok?

Üdv! Milyen hajvágót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék, amivel saját magamnak is tudom nyírni, egy ilyen 3-5mm között tartva. Bármilyen tapasztalatot elfogadok. Előre is köszönöm szépen.

2023. márc. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sencor van. Tökéletesen megfelel a célnak, de jók még a remingtonok is.
2023. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1- ne mondj badarságot. Műszaki boltban dolgozom. Sorra panaszkodnak a remingtonra, igen női Remingtonok nagyon jók, de férfiban szörnyű. Sencort pedig hagyjuk is.. a philips gépek nagyon jók ár- érték arányban, de a Braun az ami tényleg hajvágó. Drágább, de viszont nem kell minden évben újravenned.
2023. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy kinek, milyen célra kell. Ennyi erővel lehetne venni egy wahlt is. Vagy hovatovabb dysont. Már ha van hajvágogepuk.


Nekem ezekkel van tapasztalatom. Mást hiába tanacsolnek, ha nem ismerem.

Levagja mindkettő x mm-re a hajat és nekem ennyi elég is.

2023. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babyliss van nekem, 2 éve használom, eddig nagyon jó
2023. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!