Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen professzionális sampont...

Milyen professzionális sampont,pakolást,esetleg hajkondicionálót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Barnára festett (néha szőke melírozott),gyorsan zsírosodó,száraz hajvég,töredezésre hajlamos.

Drogérás kínálatba nem találtam meg a megfelelőt,mert vagy nem tisztítottak megfelelően,vagy másnap,harmadnapra vállalhatatlan volt a hajam és eközben korpásították a fejbőröm... Balzsamot használók,akkor meg pláne hamar zsíros lesz a hajam,pedig csak a hosszra kennem.

Vagy professzionális kategóriában lévő hajápolók sem különbek?


2023. okt. 25. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

De igen, amit fodrászkellékesben kapsz professzionális termék és a drogériás között zongorázni lehete a különbséget hatóanyag mennyiség tekintetében. Mindenképp ebben gondolkodj és keresgélj. Zsíros fejbőrre az alábbi sampon jött be nekem nagyon (azt hozzáteszem, hogy kb 1 hónap használat után van hatása, de akkor nagyon észrevehető)

[link]

2023. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használtam drogériás(dm saját márka főleg, de volt más is) és professzionális vonalon is(loreal, alfaparf, keune).


Ami a sampont illeti sokkal jobban habzik, kevés is elég belőle, így relatíve gazdaságos. Mondjuk ha 5-8000 Ft a sampon és azt használod egy évig, azért nem fogja felvenni arban a versenyt egy 500 ft-ossal. Ettől függetlenül akkor is jobban szeretem használni.


Ami a pakolást és a balzsamot illeti, a professzionális vonal szó szerint megmentette a hajamat. Mindenki dicséri, hogy milyen szép. Drogériással soha nem értem el ilyen eredményt.


Amúgy itt is vannak olcsóbbak és dragabbak is. Pl a fanola olcsóbb(5000 alatt van), a keune, schwarzkopf, alfaparf és talán még a wella kb 5000 körül, a loreal, olaplex, Kevin murphy, paul mitchell meg inkább 10 ezer körül(kiszerelestol függ).


A lorealnak vannak ilyen ajándékdobozai(én ekozmetikumon vettem), ott 3 terméket kapsz 12 ezerért. Szerintem ez éri meg a legjobban.


Ezeken kívül rengeteg márka van még. Én 2 kellekest szeretek a wipe hair és a szepseglabor. Van online webshop és ki tudod választani, hogy árban is mit tudsz bevállalni.

2023. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Olyan sok féle prof.hajápolási termék/márka van,hogy nem tudom igazán mit vállaljak be.

Szemeztem a Redken Extreme Lenght termék családdal,csak nem tudom,hogy annak is a kondicionálója meg a többi része mennyire zsírosítana...

De néztem a L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair termékcsaládot is. Vélemények megosztóak. Az is elérhető csomagban,mint a Redken...

2023. okt. 26. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Kallos professzionális termékei.
2023. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kallost biztos kihagyom. Nekem nem váltak be és az összetevői sem a legszebbek.
2023. okt. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!