Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes befestetni a hajam ha...

Érdemes befestetni a hajam ha őszül 30+ éves férfiként? (főleg fiatalabb lányok válasza érdekelne)

Figyelt kérdés
Tehát hogy mennyire taszító ez nektek vagy akár tetszik, vagy megtűrítek stb

2023. okt. 29. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jól áll a férfiaknak az őszülés. Ha téged nem zavar, akkor ne fesd be. Ha meg egyszer elkezded, akkor kb folyamatosan kell. Ha rövid hajad van azt könnyebb később lenoveszteni, mint egy hosszút.


Szerintem a férfiaknak a kopaszodás nagyobb gond.

2023. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem teljesen ősz egyébként, és nekem tetszik nagyon is.

Csak félek hogy sok lányt elijesztek mert ősz a hajam és öregemberes benyomást keltek.

De amúgy hajam más téren tökéletesen rendben van, nem kopaszodom és igen rövid a hajam

2023. okt. 29. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor sokkal fiatalosabb és vagányabb lehetsz, ha teljesen kopaszra leborotválod a fejed. Nekem az alapból is nagyon tetszik :) 25/L
2023. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
Már nem vagyok fiatal lány, de mikor az voltam, nekem nem tetszett, ha egy férfi festetéssel próbálta eltakarni az ősz hajszálait. Egyrészt tud sármos lenni, másrészt ha zavarna, akkor is inkább a rövidebb frizurát javasolnám, vagy amit a 3-as mondott.
2023. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a festést javaslom, baromira öregesnek tud tűnni egy sima 40 éves pali, aki ősz.
2023. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rövid hajjal is lenne értelme?
2023. okt. 31. 18:39
 7/9 anonim válasza:

Ha viszont a festést választod, akkor a szemöldököd is ugyanolyan árnyalatú legyen, különben hülyén néz ki, ha van benne pár ősz szál, vagy más színű mint a hajad. Az ősz szálak a borostában is látszanak, így mindig frissen borotváltnak kell lenned. Lehet, hogy ez már szőrszálhasogatásnak tűnik...:)

Eldöntheted, hogy kell-e ez a plusz macera, vagy olyan fiatal lányokkal ismerkedsz, akik nem akadnak fenn azon, hogy ez az élet velejárója és lehetsz mellettük önmagad.

2023. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor inkább maradok őszült.

Annyira még nem is vészes.

Igazad van nagyon macerás.

2023. okt. 31. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
A borotválás szerintem jobb megoldás, ahogy a 3-as is írta. Nekem az nagyon bevált.
2023. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!