Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülhet fodrásznál...

Mennyibe kerülhet fodrásznál befestetni a hajam?

Figyelt kérdés

A hajam kifejezetten hosszú, kb. a derekamig ér és barna (sötét). Nem tudom, hogy ez számít-e, de már festettem be, mostanra már majdnem teljesen kijött belőle minden szín. Linkelem a képet, hogy milyet szeretnék.:)

[link]



2022. máj. 29. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Minimum 10-15 ezer körüli összegre számíts, de lehet, hogy drágább lesz.
2022. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egy alkalmas kezelés lenne hisz sötétbarnából szeretnél valamiért ilyen bézs szőkét és ez esetben ennél a kérdésnél a második válaszoló szerinti illetve a kérdésben szereplő árat vedd figyelembe: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

Különben az nem opció, hogy örülsz, hogy végre eltűnt a hajadból a festék és élvezeted a "soha nem lesz lenövésem mert büszkén viselem az eredeti hajszínem" feeling-et?:)

2022. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!