Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HairBunny hajvitaminról...

HairBunny hajvitaminról vélemények?

Figyelt kérdés

Gyorsabb hajnövesztés a célom, ezért érdekel, kinek mennyire vált be, gyorsabban nőtt tőle a hajatok? Illetve ha tudtok más, hatásos hajvitamint, nagyon örülnék, ha leírnátok!

Csak személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi!



nov. 4. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a happy hairt próbáltam ki, de csak fél évre. Azalatt szépen tette a dolgát. Gondolom hasonló összetétel, bevált. Kb 3 hét volt mire látszódott hogy teltebb, erősebb a hajam és kevésbé száraz is. Babahajak megsokasodtak, úgyhogy a növekedéshez is hozzátett. Én ajánlom.
nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy milyet használsz a biotin a lényeg, ha azt tartalmaz akkor jó. A többi csak marketing azért drágább egyik a másiknál. Egy DM sajátmárkás is ugyanolyan hatékony mint egy revalid.
nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig DM Mivolis hajvitamint használtam, de nem láttam változást 2 hónap után sem, :(
nov. 4. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a Biotech Active Woman vitaminja vált be, valamint hialuron és a kollagén, igaz nem a hajamra szedtem, hanem az edzés és a térdem miatt, de brutál babahajaim lettek és a körmeim is nagyon megerősödtek.
nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy havi kúrától pedig ne várj csodát, nekem 3 hónap után lett szemmel látható különbség. Mellette jól is étkeztem, és sok vizet ittam egy nap, az alkohol bevitelemet pedig teljesen lenulláztam.
nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az 5os írja úgy van!

1 hónap alatt ne várj csodát + normálisan enni kell mellette.

nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!