Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás mitől lehet?

Hajhullás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hajmosáskor vettem észre dörzsöltem a fejem és annyit veszek észre hogy a, kezem csupa haj. Van okom rákra gyanakodni? A hajam egyenes volt most transzplantáció után göndör de ujra kezd egyenesedni.

nov. 6. 20:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/F
nov. 6. 20:25
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy rák, honnan jött ez a baromság? 🤦

Vitaminhiány esetleg, de napi száz hajszál elvesztése természetes.


Jobbulást kívánok.

nov. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Napi 100 haj? Régebben kevesebb szokott csak nem leszek 18 éves létemre kopasz
nov. 7. 08:15
 4/11 anonim ***** válasza:

🤦


Csakhogy, ma is tanulj valamit:

[link]

nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy. Egyrészt ősszel mindenkinek jobban hullik a hajad, ez természetes. Másrészt okozhatja vas- vagy valamilyen vitaminhiány, valamilyen gyulladás a szervezetedben (akár egy rossz fog pl.), esetleg stressz.
nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rossz fog nincs mind jó, vitaminhiány lehet mert nem ehettem semmilyen zöldséget/gyümölcsöt, de hogy hogy most jön ki rajtam? Amikor a tiltás már márciusban lett meghozva?
nov. 12. 09:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz kell egy kis idő, míg kiürülnek a szervezeted raktárai. Tehát ha fél éve nem eszel gyümölcsöt, és nem pótolod semmivel, elég valószínű, hogy kialakultak benned ilyen hiányok.

Vizsgáltasd ki magad, és abból tudni fogod, mire van szüksége a szervezetednek (ész nélkül ne kezdj vitaminokat szedni, mert a vitamintúladagolásnak is vannak komoly tünetei).

nov. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A pótlás megvan, sok zöldséget eszek , elötte még +vitaminokat szedtem.
nov. 13. 08:42
 9/11 anonim válasza:

A ráktól nem hullik a haj, hanem a kezeléstől, amit adnak rá.

Egyébként tudod nekem mitől hullott a hajam nagyon intenzíven? De nem a genetikai kopaszodás, hogy a fejem egy bizonyos pontján, hanem mindenhol, felül, oldalt,hátul.

A covid fertőzés után három-négy hónappal később. És ezt több ismerősöm is tapasztalta, akik szintén voltak covidosak. Aztán magától elmúlt, most újra dús hajam van. De akkor beszartam.

nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt kovidom a transzplantot a pfizer okozta, a genetikám nem olyan apám kopasz de az ő apja nem az, nem tudom mennyire lehet hinni annak hogy a nagyszülőtől örökli az unoka jót és rosszat is.
nov. 19. 18:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!