Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki Koreai arcápoló...

Használ valaki Koreai arcápolókat? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Eléggé ramaty állapotban van az arc bőröm, jó lenne valami új "csodaszert" kipróbálni. Élettelen, sápadt, meg ereszkedett, kezdek ráncosodni is, tág pórusok, stb. Láttam videókat előtte utána képeket, a Koreai kozmetikumokról, csak ugye nem tudom mennyire valóságosak, mai világban nem lehet hinni a szemnek.
2023. nov. 8. 05:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, használsz-e fényvédőt, de az a legfontosabb, ugyanis a ráncok jelentős részét az uv sugárzás okozza.

A Beauty of joseon rizses fényvédőjét, valamint a SKIN1004 - Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit fényvédőt javaslom. Utóbbiban van hialuronsav, ami fiatalosabbá teszi a bőrt.

Ezen kívül egy tonik állagú esszenciát tudok ajánlani, ami antioxidáns hatású: beauty of joseon ginseng essence water

Nem tudom, miket használtál eddig, de élettelen, sápadt bőrre érdemes lenne c vitaminos szérumot kipróbálni. Nem feltétlenül koreait. Revoxnak is van, The ordinarynek, Geek & Gorgeousnek.

Valamint, nekem a bőröm olyan lesz tőle, mint amit kifeszítettek: The Ordinary euk 134 0.1

2023. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Használok fényvédőt is. De már a korom miatt is szeretnék valami újat kipróbálni. Általában a Neutrogena, Clearskin, Larose posay-t használom.
2023. nov. 11. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!