Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kéne összekombinálnom az...

Hogy kéne összekombinálnom az arcápolókat??

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász felírta nekem a zinerytet napi 2x-i használatra (tehát a nap 24 órájában rajtam kéne legyen), krémeznem kéne, illetve fényvédő sem ártana. Ezek mind nem-lemosós cuccok, viszont az utolsó kivételével a többit csak éjszaka használnám. De még ha nem is csak az éjszaka lenne.. Szóval hogy lehet ezeket összekombinálni? Egymásra kell kenni őket??

2022. dec. 16. 16:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az első a tisztító, ezután jöhet a szérum, erre jöhet egy hidratáló, majd a fényvédő, ami mindig az utolsó
2022. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha leírod a pontos termékeket megmondom a sorrendet, csak így nehéz, általánosítva írtam.
2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem hasznaltam ezt a termeket meg, de en nappal ezt tennem: Lemoso- zineryt- fenyvedo

Este: Lemoso-zineryt-hidratalo


Ha nagyon szaraz a borod, akkor reggel is a fenyvedo elott mehet ra a hidratalo, utana a fenyvedo.


En 2 termek kozott szoktam varni 5 percet, hogy tutira beszivodjon, nem kenem azonnal egymasra oket.

2022. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2 bőrgyógyász ezekből adott termékmintát (a kérdés még az is lenne, hogy nincs olyan ami hasonlóan jó, viszont nem ilyen drága? :/ )


GÉL [link]


GÉL [link]


SZÉRUM [link]


KRÉM [link]


GÉL [link]


KRÉM [link]


KRÉM [link]


Illetve még felírta a zindaclin-t napi 1x (illetve a zinerytet napi 2x, de azt most hagynám inkább)

2022. dec. 17. 12:25
 5/27 A kérdező kommentje:

Szóval zsíros (kombinált?) bőröm van, homlok-orr-szemek alatt-szám felett zsíros, többi részen kb normális, pattanásos, és az orronon,+környékén illetve a szám körül elég mitesszeres. Milyen fényvédőt ajánlotok?

Elég kezdő vagyok a témában, sose foglalkoztam vele különösebben, pedig jó régóta fennáll ez a probléma nálam

2022. dec. 17. 12:28
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Én az első kettő terméket egyből meg is fognám, a cerave lemosót és a gélt. Egy ultra erős és brutális kombináció. A szérum is jó, csak vigyázni kell az az Effaclaros termékcsaláddal, főleg annak, akinek érzékeny bőre van. Az Effaclar Duo+ krémet nem ajánlom. A bioderma gél kiszárítaná a bőröd. A bioderma krémjéről nem tudok vélekedni, viszont nekem egyik biodermás készítmény sem vált be, legyen az érzékeny bőrre, akkor is problémákat csinált. Az utolsó terméket nem ismerem.
2022. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ezt a fényvédőt használom én is télen-nyáron: [link]
2022. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm!
2022. dec. 17. 12:40
 9/27 anonim ***** válasza:

Most meg zsiros a borod, de ne eszerint vasarolj termeket, mert a zineryt ki fogja szaritani!


Amugy a cerave tenyleg jo marka en is nagyon szeretem 😊


Dee ha olcsobb arclemosot keresel, akkor pl ezt tudom ajanlani, ez is nagyon jo es kimeletes a borhoz, nem szarit:


[link]



Hidratalonak en ezt hasznalom, szaraz a borom, nagyon puha lesz tole:


[link]


Kaphatoak a dm-ben, 2800-3000 ezer korul van az aruk.

Fenyvedonek en biodermat hasznalok most, ez is magasabb arkategoria, de dm-ben kaphato revox fenyvedot meg lehetne probalni, az olcso es hatha bevalik. En szemely szerint nem szerettem, mert mindig ugy ereztem, hogy hagy egy reteget a boron, de anyukam pl imadja, meg sok ismerosomnek is bejott, egy probat meger.


Bioderma sensibio arclemosoja is nagyon jo, szaraz, erzekeny borre, rozsaszin flakonos. De ez is egy picit dragabb kategoria.


Igazabol az a baj, hogy kiserletezni kell. Ahogy latod, az egyik valaszolo nem szereti a biodermat, ugy az en erzekeny, szaraz boromnek semmi baja vele, bar csak a lemosot meg a fenyvedot hasznaltam toluk, mast nem.

Szoval ez egy ilyen kiserletezos jatek.

2022. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A ceravét egy barátom is ajánlotta, akkor azok közül választok majd lemosót


utána jöhet a szérum, erre tudtok valamit ajánlani?


Hidratáló- [link]


Fényvédőnek pedig szerintem az az eucerin oil control lesz


És akkor ugye lemosom, és utána a többit csak felkenem egymásra pár percet várva 2 között?

2022. dec. 17. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!