Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort ajánlotok az...

Milyen epilátort ajánlotok az államon lévő szőrszálak eltávolítására? Sima epilátor is jó vagy csak kimondottan arcra való? Krémek ilyesmik? Légyszi segítsen akinek van ebben tapasztalata.

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az epilátor szerintem azért nem jó megoldás mert a kis vékony szőke nem látható szőrszálakat is leszedi, és azok idővel megerősödnek és több lesz mint volt. Ha néhány szál van akkor a csipeszt javasolnám, ha kicsit több akkor a gyantát.
2010. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyantázást meg tudom magamnak is csinálni? Vagy ahhoz muszáj kozmetikus? (Bocs de most jelentek meg ezek és nem vagyok járatos ez ügyben.)
2010. okt. 20. 08:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Sötétek a szőrszálaim.
2010. okt. 20. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én epillátort használtam,de azt vettem észre,hogy mikor nőni kezdenek,visszafordulnak a szálak,és ugy néz ki mint a kis fehér pattanás :/ bár szerencsére ez nagyon ritka,úgyhogy ha nem akarod gyantázni,akkor ez egy jó megoldás!!!egyáltalán nem erősödött a szőr!
2010. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen epilátor jó?
2010. okt. 20. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csipesszel szedtem az államon a szőrt, megerősödött, több lett, stb... És most IPL kezelésre járok, szerintem próbáld meg azt.
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
énis csipeszeltem mert csak pár szőr volt,de erősődik neem is.
2010. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha csak most jelentek meg akkor szerintem elég a csipesz, de annál is kell vigyázni hogy nehogy összefogj vele pihéket mert akkor tényleg azok is erősödnek és több lesz. Ha elkezded bármivel szedni mindenképpen erősödik. Sajnos ez van :(.
2010. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!