Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor mindenkinek jó?...

Az epilátor mindenkinek jó? Mindenki használhatja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.Mindenkinek más-más.Én pl. gyantázok de ha gyorsan kell akkor borotva.

Nekem pl az epilátor fáj.A gyanta meg nem annyira.

2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalom része érdekel. Azt ki fogom bírni. :)
2011. aug. 31. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny fajta a bőröd, akkor lehetséges, hogy nem a legmegfelelőbb számodra. Mindenki máshogy reagál. Valakinek a gyanta a legjobb, másnak a borotva, vagy az epilátor. Én például a gyantát nem bírom (Veet), mert kiütéses lesz használat után a bőröm.
2011. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó, én eddig hármat próbáltam, kettőt kaptam, egyet vettem, mégis órákig tart mire leszedi a szőrt, és még egy csomót ott is hagy. Annak lehet hogy jó akinek vannak felesleges szabad órái. Én inkább gyantázok. Persze nem Veet mint előttem írták, mert azok tényleg rettenetesen rosszak.
2011. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!