Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim résznél mivel érdemes...

Intim résznél mivel érdemes szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Borotva és a gyantázás közöt gondolkozok. Lábamnál borotvát használok.

nov. 14. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan,hogy érdemes,ki kell tapasztalni,hogy mi a legjobb számodra. Én borotvát használok,nekem az a legegyszerűbb.
nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem szeretnék ki pattogni.
nov. 14. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a borotva vált be, gyors, egyszerű és nem fáj. Nekem nem pattog ki. Normális éles borotva kell, tiszta felületen, és utána bekenni valami nyugtató krémmel.
nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én borotvát használok. Saját magadnak nem túl egyszerű gyantázni, erre meg nem akarok plusz időt pazarolni, hogy eljárjak kozmetikushoz.

Borotvánál meg nem szoktam túlspilázni: szárazon leszedem, amit tudok, aztán átmegyek rajta zuhany alatt.

Bár kérdés, hogy nő vagy férfi vagy :D Nőként a borotva gyors megoldás, a gyanta meg tartós. Akkor inkább az a kérdés, hogy mennyire vagy szőrbenövős, mennyire nő, milyen vastag.

nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok lábbamnál nem szokott
nov. 14. 14:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a borotva a legegyszerűbb (abból csakis a sok pengés cserélhető fejes), cserébe másnap szúr és irritál. Nagyon sok függ attól, hogy mennyire érzékeny a bőröd.

Aztán ott a gyantázás, bár ahhoz erősen ajánlott a kozmetikus, mert profi eszközök, gyakorlat nélkül saját magunknak igen nehéz az intim részt jól megcsinálni. Időpontot kell kérni, elmenni, kicsit nehézkes.

Van, aki epilátort használ, bár szerintem fájdalom szempontjából az összes közül a legrettenetesebb és a szőrbenövés is itt a leggyakoribb.

A végén a lézer. A sötét, erős szőrt nagyon jól eltüntetni. Elsőre drágának tűnik, de felénk 8500Ft az intim fazon, az egy évben 100 ezer, 10 év alatt 1 millió. A lézer meg kijön 100 ezerből és elég évente visszamenni 1-2 kezelésre.

nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Testszőrnyíróval leszedem majd borotva
nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázni ritkábban kell, és azzal tényleg sima lesz. Ez nekem férfiként szempont hogy ha egy nőnek csupasz a szeméremtájéka akkor ne szúrjon (az nagyon rossz érzés). Ameddig vissza nem nő pár milliméteresre addig nagyon szúr. A szőrrel viszont ott nincs bajom.
nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Epilator.
nov. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9: puncinál epilátor? Az komoly :D Melyik alkalmas erre a célra?
nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!