Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La Roche Posay-hoz hasonló...

La Roche Posay-hoz hasonló arclemosó és arckrém kombinált, pattanásos arcra? L

Figyelt kérdés

Sajnos eljött az idő, hogy már nem engedhetem meg magamnak, hogy ezt a termékcsaládot vegyem újra, mert már nagyon felment az áruk. Egy ideig még úgy voltam vele, hogy nem baj, még meg tudom venni, de most, hogy már 10 felett van az arckrémje, és a lemosó is nagyon drága, így váltani szeretnék. Viszont többfélét is próbáltam, de mindentől ugyanúgy kipattogok :/ Ja, és még érzékeny is arcbőröm.


Jelenleg ezeket használom:


[link]


[link]



nov. 15. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha mindentől kipattogsz akkor nem ártana egy allergiavizsgálat, mielőtt bármire is feleslegesen dobnál ki pénzt. Az érzékenységet viszont mielőbb kezelni kell, a legjobb lenne felkeresni egy jó kozmetikust, hogy segítsen, mert ennek számtalan oka van. De akár emiatt is kipattoghatsz. Így pedig főleg nem szabad kísérletezned mert könnyen fordulhat még rosszabbra a helyzet.
nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól írja az egyes.

Én tanácsadóként legalább 30 féle lemosót tudnék ajánlani. De ha mindentől kipattogsz, ott valami nem stimmel. Ki lettél vizsgálva, hogy allergia-e esetleg valamire?

A jelenlegi termékeidet ki ajánlotta? Egészen biztosan ezek valók a bőrödre? Nem szárítasz túl?

Mert ahogy látom durván SLS tartalmú ez a tisztító, ami valójában mosogatószer. Ezután egy PH visszaállítót is kellett volna ajánlania annak, aki ajánlotta ezt a tisztítót. A túlszárítás miatt természetes is lehet, hogy kipattog a bőröd.

Még a DM-es balea gyengéd tisztítója is jobb, 1000Ft-ba kerül. Vagy tegyél próbát az Elyn's láb tisztítójával.

Te szinte csak szárítasz, sehol a hidratálás. Ezek tönkretették a bőrbarrieredet. Ezért van az érzékenység, kipattogzás.

Én azt gondolom, hogy egy ideig csak tisztító, hidratáló, fényvédő alaprutint kellene használnod, hogy visszaálljon a normális működés és barrier. De persze azt csinálsz, amit akarsz.

nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt a legjobb kozmetikus olyan krémet adott, amitől újabb pattanások jöttek ki rajtam :/
nov. 16. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Az a purching miatt is lehet.

Egy jó rutin a kulcs. Semmi több.

nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, próbáld Skincare csoportokból vagy Krémmániáról használtan beszerezni ezeket,sokszor teljesen bontatlanul,olcsóbban adják el!

Illetve még ajánlom az online patikákat,pl.Pingvin Patika. Nézz körbe,hol a legolcsóbb. Iratkozz fel hírlevelelkre,és amikor értesítenek hogy kuponnap vagy ingyenes szállítás nap van,akkor tárazz be!


Én nem 10ezerért rendeltem a LRP krémet,hanem 5000ért,a 10 gondolom személyes patikában van,nagy lehúzás.

nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Notino-ról szoktam rendelni
nov. 17. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, bárhonnan, csak onnan ne... De az allergiával kapcsolatban egyikünknek sem válaszoltál. Az pedig nem a kozmetikus és nem a krém hibája, hogy kipattogtál (ahogy a tiéd sem). De mint már írtuk, amíg nincs allergiavizsgálat addig próbálkozhatsz bármivel, csak pénzkidobás lesz.
nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állitólag tejérzékeny vagyok. Habár vizsgálat nem mutatta ki, mégse tudom megenni a tejes ételeket :/ még a laktózmentes tejet de tudom meginni
nov. 17. 17:55
 9/9 A kérdező kommentje:
*laktózmentes tejet SE tudom meginni
nov. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!