Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bioderma, La roche posay vagy...

Bioderma, La roche posay vagy esetleg más termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudom, már többször volt kérdés de hátha az évek alatt még több tapasztalat született érdemben, vagy esetleg más márkát dobtak a piacra, amit érdemes lehet kipróbálni.
2023. aug. 12. 08:56
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, milyen problémára. Én szeretem a LA-roche-t, de érdemes megnézni, lehet hogy hasonló termékből van más márkának is olcsóbban vagy jobban.

La Roche-tól én az ajakápolójukat szeretem, a Cicaplast gélt, meg a lipikar lemosójuk verhetetlen.

2023. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

La roche posaynak én a krémjeit nagyon szeretem. A cicaplastot és a toleriane sensitive krémet. Ezeknek nagyon jó az INCI-jük.

A másik hasonló márka, amit szeretek, az a CeraVe. A minden mentes testápolót és a hidratáló arclemosót használom tőlük. Ilyen kíméletes arclemosót még sohasem használtam. Nagyon érzékeny az arcbőröm, és általában kipirosodik, de ettől nem, sőt, nyugtatja is.

2023. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!