Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor az iskolában a higiéniá...

Amikor az iskolában a higiéniáról tanulnak a gyerekek, miért nincs szó a szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés

Azért, már illene szót ejteni erről is.Nem prűd vagy nem prűd kérdés ez.

A szőrös hónalj férfiakon is gáz, nőknél meg különösen.Vezeti az izzadtságot, emiatt, aki nem szőrtelenít ott, nála jobban érződik, ha megizzad.

Semmiféle funkciója nincs ott a szőrzetnek.


nov. 19. 16:33
1 2
 11/18 Metionin ***** válasza:
87%
A fontos dolgokra is alig van idő a sok felesleges tárgy miatt, majd pont a szőrtelenítésre fognak időt szánni :D
nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van a kérdezőnek

Kéne tanítani

Ritka undorító egy férfin a 10centis izzadt hónaljkutya

nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Bármilyen fura,de nálunk volt róla szó. Igez,nem úgy,hogy "kell" csak annyit mondtak róla,hogy a lányok,nők körében szokás,illik. Ja és nem az intim részről,hanem a lábról,hónaljról volt szó
nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#11 nekem akkor is volt időm szőrteleníteni minden 2-3. nap, mikor munka és gyakorlat mellett egyetemre jártam esténként, hétvégente meg tanultam. Igényességre mindig lehet időt szakítani, ha valaki akar.
nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Hú, de be vannak tojva néhányan egy kis szőrtől...
nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
#15 és ti miért vagytok betojva attól, hogy nem mindenkinek jön be a szőr? Ez ugyanolyan preferencia kérdése, mint az, hogy valakinek a magasak, a vékonyak, a szőkék vagy épp a tetováltak tetszenek. Kinek ez, kinek az, ne hisztizzetek már ezen. Nekem nem jön be a szőr magamon mint nőn, ezért mindig szőrtelenítek, de ha te inkább egy gorillára szeretnél hasonlítani, akkor hagyd meg magadon nyugodtan a szőrt. Csak ne várd el, hogy ez mindenkinek tetsszen.
nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk nem véletlenül nő szőr ott ahol drága 16-os! Itt meg néhányan úgy reagálnak rá mintha az illető egy éve nem fürdött volna, a szőrtelen is lehet büdös.
nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%
#17 és ha úgy reagálnak rá? Joguk van úgy megítélni a dolgot, ahogy akarják. Neked is jogod van őket úgy megítélni, ahogy akarod :D
nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!